50 způsobů, jak získat zpětný odkaz

Nová ekniha od Michala Kubíčka, autora nejprodávanějších českých knih o SEO

Kniha 50 způsobů jak na zpětný odkaz

Uznávaný odborník na optimalizaci pro vyhledávače prozradil ve své poslední eknize 50 tipů a triků, jak získat zpětné odkazy. Na 90 stánkách ukazuje, že linkbuilding není zdaleka jen registrace do katalogů nebo vkládání článků do bezplatných PR webů. Kniha tak navazuje přirozeně na předchozí dvě knihy - Velkého průvodce SEO a 333 tipů pro SEO.

Pro koho je kniha určena?

Osobní garance Michala Kubíčka

Pokud vám aplikace alespoň 1/3 nejefektivnějších tipů popsaných v knize nepomůže k lepšímu umístění vašich stránek ve vyhledávačích, dostanete 100% své částky za knihu zpět!

Cena eknihy v PDF: 199 Kč

Ebook je ke stažení pouze ve formátu PDF. Obsahuje obrázky a také vložené reklamy sponzorů publikace. Pokud si nejste jisti, jak se bude kniha zobrazovat ve vaší čtečce, stáhněte si ukázkovou stránku s textem i obrázkem zde Na ukázku obsahu se podívejte v následujcících obrázcích.

Co o eknize říkají zákazníci, kteří si ji už zakoupili?

"E-kniha Michala Kubíčka obsahuje opravdu užitečné rady z praxe. Naučí vás získávat takové odkazy, které vašemu webu opravdu pomohou. Pravděpodobně vám také ušetří peníze za nákup zpětných odkazů, které byste jinak bez této knihy koupili v dobré víře, že vám to přinese očekávané výsledky. Vřele všem tuto knihu doporučuji."

Radim Hasalík, ParMinut.cz


"S klidným srdcem můžu říct, že pokud jí koupíte a budete postupovat podle doporučení v ní tak se vám náklady na ní vrátí prakticky okamžitě. Zažijete takový ten pocit “bliknutí” v hlavě s komentářem “No jooo…” a půjdete to zkusit. Je tam totiž pár tipů, které vám do večera můžou udělat konverzi v eshopu."

Ivan "Drago" Sárközi, 404m.cz


"Knihu osobně doporučuji v kombinaci s dobrou kávou vám může pomoci k uvědomění některých faktů, které spousta linkbuilderů zanedbává a nebo je nepoužívá vůbec. Kniha je vhodná, jak pro začátečníky, kterým podrobně vysvětlené pojmy mohou dopomoci kvalitnějším výsledkům, tak i lidem, kteří se v tomto oboru již nějakou dobu pohybují, aby si uvědomili, že linkbuilding nestojí jen na bezhlavé registraci do katalogů a publikování PR článků do free PR webů. A litovat utracení 199kč ? Jen blázen by přemýšlel proč knihu nekoupit."

Vladimír Pilný, Wladass.cz

© 2024 Abudancia s.r.o. a Michal Kubíček